>

Kalhotky pro ženy

Kalhotky pro ženy

My ženy jsme rády, když naše dny můžeme trávit v pohodě, a hlavně v pohodlí. Proto jsem ráda, že existují menstruační kalhotky z nanovlákna. Víte vůbec, co je to nanovlákno? Je to velmi kvalitní materiál, který je velmi pohodlný a také zdravotně nezávadný. A to já, jako žena, právě využívám nejraději, protože mám ráda materiály, které jsou příjemné, a hlavně zdravotně nezávadné. Já totiž trpím na časté vaginální záněty. Opravdu mi to strašně omezuje život a taky partnerský život. Vadí mi to, protože jakmile třeba vyjdu z bazénu anebo z rybníku, tak za dva dny mám prostě intimní problémy. Kolikrát jsem to už řešila se svou lékařskou, gynekoložkou, ale bohužel vždycky problém se přeléčil, ale vždycky se mi to vrátilo, což mě vždycky pořádně naštvalo a nevěděla jsme si už s tím problémem rady, když se stále vracel.

Nikdo nepozná, co máte za kalhotky.

A tak jsem ráda, že alespoň menstruační kalhotky z nanovlákna existují takové, které jsou podle mých představ. Dříve jsem používala jiné menstruační kalhotky. Bohužel mi ale nevyhovovaly, protože to byl takový zajímavý materiál, podle mého názoru spíše takový až moc umělý, a to nemám moc v oblibě. Myslím si, že tam ten materiál předtím vůbec nevětrá a není prodyšný.

Černé prádlo je sexy.

Ale já jsem měla cestě vaginální záněty, tak jsem si oblíbila jiné a nové menstruační kalhotky z nanovlákna, které mi trochu pomohly. A pokud váháte, jestli se můžete pořídit, tak podle mého názoru vůbec neváhejte. Zkuste si je pořídit, protože za zkoušku přece nic nedáte. A je to přeci pro vaše pohodlí a také intimní hygienu. A podle mého názoru jsou tyto menstruační kalhotky opravdu vhodné pro všechny a také je skvělé, že jsou velmi pružné, takže vás při nošení nebudu absolutně nikde tlačit a jsou jak pro dívky, tak i pro ženy. S menstruačními kalhotkami z nanovlákna jistě nic nezkazíte.

Published by