>

Jak se oblékat v zimě s elegancí?

Jak se oblékat v zimě s elegancí?

Pohorky, teplá zimní bunda a šusťákové kalhoty. To jsou outfity vhodnější spíše na hory, než na každodenní nošení do práce či do společnosti. Tím spíše, pokud třeba pracujete na takové pozici, kde je vyžadován jistý dress code. I tak se můžete oblékat elegantně, se šmrncem, a přitom zůstat v teple.

žena

Vrstvení oblečení se stane vašim nejlepším přítelem. Vypadá to velmi efektivně a při několika vrstvách zůstanete v teple. Stále budete však mít velký šmrnc. Vrstvení můžete ladit nejen sportovním směrem, ale také čistě elegantním. Pokud chcete být opravdu v teple, oblečte si hezkou košilku, na kterou umístíte teplejší svetřík. Na ten si dejte kabátek a vše doplňte slušivou šálou. Dolů si můžete obléknout elegantní kalhoty a pod ně punčocháče, které nepůjdou vidět, ale příjemně vás zahřejí. Pokud dáváte přednost sukni, taktéž zvolte punčocháče. Můžete zvolit také dámské zateplené legíny. Ty ale vždy doplňte nízkými či vysokými kozačkami.

Myslíte si, že v zimě není vhodné nosit šaty? Pak jste na omylu. Pokud ráda nosíte šaty, klidně je noste i k zimě. Opět je doplňte teplými punčochami nebo teplými legínami a případně si pod ně dejte ještě košilku, abyste byla dostatečně zahřátá. Doplnit je můžete kabátkem a vysokým šálem, který si po sundání kabátku můžete jen elegantně přehodit přes ramena. K šatům tmavé barvy a bez vzorů se hodí klidně i barevné punčochy. K šatům vzorovaným nebo výrazných barev zvolte spíše punčochy černé.

móda

Zateplete se i doplňky. Teplé elegantní čepice nebo barety, teplým šálem nebo elegantními kožešinovými rukavicemi. Dnes je na trhu tolik módních a cenově přijatelných kousků že jistě najdete to pravé a dokážete se i v zimním období oblékat s elegancí a zdůraznit svou ženskost. Ovšem noste jen to, co vám vyhovuje. Není nic špatného na tom si v mrazech vzít dlouhé kalhoty a teplou parku.

Published by