>

Co je láska?

Co je láska?

Láska má opravdu mnoho podob. Jak vůbec vy si představujete pravou lásku? Myslím si, že každý člověk si lásku představuje úplně jinak. Protože pro někoho láska znamená úplně něco jiného. Láska má opravdu mnoho významů. Vemte si, že třeba v Americe láska znamená, že taky milujete třeba svou mámou anebo sestru anebo bratra. A ovšem tady v České republice milovat a mít rád má opravdu velký rozdíl. Máme rádi svou rodinu, například mámu a tátu. Ale milujeme pouze třeba své dítě anebo hlavně svého přítele. Abych se přiznala, já mám slovo láska a miluji tě spojené hlavně s přítelem. Nevím proč. A jak to máte vy?

Silná láska k dítěti.

Láska je tady od toho, abychom se my lidé měli rádi a milovali se. Protože láska nám dodává opravdu sílu a odvahu. Alespoň je to tak u mě. A taky si vybavuji, jak ve mně vypukla pravá mateřská láska. Bylo to, když jsem porodila své úplně první dítě. Nikdy jsem nevěděla, že takový typ může vůbec existovat. Protože nikdy jsem nepoznala tak silný cit, jako je mateřská láska k dítěti. Samozřejmě, že jsem zažila některé lásky, ale pouze partnerské lásky. A musím říct, že jsem si myslela, že takovou partnerskou lásku opravdu žádná láska nepřekoná. Jenomže to byl omyl.

Srdce, znamení lásky.

Mateřská láska a mateřské city jsou mnohem víc než třeba láska k manželovi anebo nějakému jinému muži. Tedy je tohle alespoň můj názor. Samozřejmě, že každý to má úplně jinak nastavené. A nejde to nijak zpochybňovat. Protože láska je různá a každý taky lásku prožívá úplně jinak. Nechci tady vypisovat všechny typy lásek, ale někomu se líbí opravdu zvláštní věci. jsou rady práce třeba fetiše. Já vím, že je docela zvláštní tady míchat slovo fetiš a lásku, ale když se nad tím podrobněji zamyslím, tak je to opravdu blízko k sobě. Je to taky druh lásky. Někdo něco miluje a pak to logicky vyhledává. Takže tady jde vidět, že láska není jenom jedna, ale je jich více. Znáte je všechny?

Published by