>

Láska pro všechny

Láska pro všechny

Myslíte si, že láska je středobod světa? Pokud si to myslíte, tak máte vlastně tak jsi pravdu, protože je už dokázáno, že láska k člověku prostě patří a že je opravdu obtížné se smířit s tím, kdyby člověk už neměl v životě lásku někdy potkat. Abych pravdu řekla, tak já jsem velice romantická žena a mám opravdu ráda přítomnost lidí. Nerada jsem sama, jsem spíše takový tichý extrovert. A taky když mám ráda klid a soukromí, tak vždycky bych chtěla mít vedle sebe člověka, kterého mám opravdu moc ráda anebo ho miluji. Proto si říkám, že bez lásky bych absolutně nemohla vůbec fungovat.

Láska je pěkná věc.

Vzpomínám jsi taky na svou první lásku, když jsem byla v prvním ročníku střední školy. Byla jsem do něho úplně zamilovaná. Říkala jsem si, že pokud tohle nebude láska jako trám a na celý život, tak už asi takovou lásku nikdy nepotkám. Protože kdybyste věděli, jak hodně jsem byla zamilovaná, tak jsem si řekla, že už takovou lásku asi jde nepotkám. Jenomže samozřejmě asi všichni víme, jak první lásky vždycky dopadnou. Je to opravdu hodně smutné. Tato láska na střední škole v prvním ročníku nám vydržela pouhý půlrok a potom se to všechno ztratilo a rozpadlo. Ani nevíte, jak mě to hodně ranilo.

Jsem taky zamilovaná.

Bylo to jako mávnutí kouzelným proutkem. Já sama jsem z toho byla velice nešťastná a smutná, takže jsem celý měsíc nebo dva měsíce byla nešťastná a chodila jsem jako tělo bez duše. Tady jde alespoň vidět, že láska je opravdu mocná čarodějka, takže si tím člověk prostě bude lámat hlavu i kdyby nechtěl. A je taky nad slunce jasné, že každý člověk by chtěl mít takovou lásku, aby mu vydržela navěky a aby si se svou láskou vždy rozuměl. Já jsem taky nyní opravdu šťastnější a zamilovaná, takže si myslím, že jsem konečně už našla toho pravého, se kterým budu už navždy šťastná. Jsem ráda, že jsem lásku mohla potkat.

Published by