>

Plastové přepravky

Plastové přepravky

Velmi vhodné pro uspořádání nejen našich potravin jsou plastové přepravky. Plastová přepravka je vhodná například pro uskladnění potravin ve sklepě. Například na uskladnění brambor, cibule, ale také samozřejmě na nasbírané ovoce ze zahrádky, jako jsou jablka či hrušky. Díky tomu, že jsou vyrobené z plastu jsou sami o sobě lehké a dají se tedy jednoduše přemisťovat. Můžete s takovou přepravkou klidně jet na nákup a z auta ji jednoduše přenesete na místo, kam uskladňujete potraviny, ať už se jedná o zeleninu či zavařeniny.

Přepravka

Plastové přepravky však můžete využít k jiným účelům, například ke skladování papírů do sběru či na podpal do krbu či kotle. Tyto přepravky mají multifunkční vlastnost a lze je tedy využít na různé účely. Klidně může také posloužit v dílně pro nářadí či součástky. Díky tomu, že jdou také složit jsou velmi skladné. Vyrábějí se v různých velikostech a s různou hloubkou, bývají vyráběné z odolnějšího plastu. Můžete ušetřit spoustu místa, pokud je budete pokládat na sebe.

Jsou vhodné nejen do domácností, ale samozřejmě i do skladů různých menších obchodů. Je důležité však znát nosnost dané přepravky. Zda je vhodná pro potraviny nebo i pro těžší náklad. Například do přepravek, které jsou celoplastové, tedy nemají dostatečné větraní jako je například potřeba u potravin, jsou vhodné například i pro skladování třísek či dřeva pro topení v domácnosti. Tyto přepravky se vyrábějí po většinu v šedé či tmavě zelené barvě.

Přepravka

Lidé tyto přepravky preferují oproti papírovým díky tomu, že mají delší životnost a dají se udržovat. Stejně tomu je tak například oproti dřevěným či kovovým přepravkám. Dřevěné přepravky jsou například vhodné pro skladování potravin, ale jsou náročné na údržbu, poměrně lehce se mohou rozbít a hůře se s nimi manipuluje a nelze je skladovat ve velkém jako právě ty plastové skládací.

Published by