>

Za zavřenými dveřmi

Za zavřenými dveřmi

Představte si, že máte za sebou romantický večer se svou ženou nebo přítelkyní, právě za sebou zavíráte dveře ložnice a chystáte se večer zakončit tak, že se budete červenat ještě ráno. Jenže něco se nedaří. I přes zjevnou touhu a nadšení obou stran to zkrátka nejde. Trpělivost může pomoci, ale mužům se občas stane, že ani tak nejsou schopni milostné akce.

žena za korálkovým závěsem

To není zrovna šťastný konec dobře načatého večera, že? Možná si pokládáte otázku, co se stalo, co bylo špatně? A dá se to nějak řešit? Začneme tou dobrou zprávou, ano, dá se to řešit.

Na první otázku však jednoznačná odpověď neexistuje. Příčin může být mnoho, od skutečně závažných zdravotních obtíží, až po vágní a nejasné příčiny typu stres, únava, přepracování. Pokud se vám taková nepříjemnost přihodí poprvé, nebo pouze výjimečně, nejspíš není třeba to řešit. Pokud se však s dysfunkcí setkáváte pravidelně, je vhodné navštívit lékaře a zjistit příčinu.

Pokud už jste ve fázi, kdy jsou všechny závažné důvody vyloučeny, ale problém není vyřešen, máme pro vás možnou variantu. Je jím lékařský přípravek Sildenafil. Prodej Sildenafilu je možný bez lékařského předpisu a můžete si ho objednat online. Přípravek obsahuje stejnou účinnou látku jako Viagra, je tedy určen k příležitostnému užívání.

polonahý pár

Svůj běžný den však můžete obohatit i doplňky stravy, které http://www.scvk.cz/media/tiskove-zpravy/dodrzovat-pitny-rezim-napomahaji-i-pitka-ve-mestech/ pomáhají při problémech s erekcí a jsou 100% přírodní. Jedná se o bylinné přípravky s kotvičníkem zemním nebo macou peruánskou, které napomáhají k obnově erektilní funkce. Příležitostně je můžete doplnit Sildenafilem a dosáhnout tak maximálního výsledku.

V každém případě doporučujeme užívání jakýchkoliv přípravků na podporu erekce nejprve konzultovat s lékařem. V případě dlouhodobě užívaných léků nebo jiných zdravotních potíží by výsledek nemusel být takový jaký si představujete a mohlo by dojít ke zbytečnému ohrožení vašeho zdraví.

Published by