>

Kvalitní hypotéka

Kvalitní hypotéka

Vždycky jsem si říkala, že až konečně budu mít své zaměstnání a dodělám školu, že si našetřím peníze, abych si mohla koupit nějaký malý byt v centru Prahy. A jak všichni víme, tak byty v centru Prahy jsou opravdu nehorázně drahé. Tohle mi taky říkala moje máma a další sourozenci, kteří bydleli daleko od Prahy na velké vesnici. A koupili si tam velké domy, kde chovali taky svá zvířata, stejně tak jako to dělali moji prarodiče a taky rodiče, protože život se zvířaty byl prostě nás. Jenomže já jsem chtěla dělat úplně něco jiného. A v té době, když jsem ještě studovala střední školu jsem už dva roky měla přítele a s přítelem.

Pečlivě čtěte smlouvy.

My jsme měli oba dva stejný sen. Měli jsme v plánu, že si vezmeme americkou nebankovní hypotéku, kterou potom investujeme do malého bytu, který by nejlépe měl být v Praze, abychom všechno měli kousek. A vůbec jsme totiž neměli v plánu mít řidičské průkazy, takže jsme chtěli někde mít byt v centru Prahy. A stačily by nám nějaký dva plus jedna. Jenomže jsme se dozvěděli, že byt v centru Prahy by stál kolem pěti milionů korun. A opravdu jenom takhle dvě malé místnosti. Takže jsme si řekli, že by se nám to nevyplatilo, ale i tak jsme nezanevřeli na americkou nebankovní hypotéku, kterou jsme si vzali.

I hypotéka může být výhodná.

Koupili jsme si nakonec malý domeček na vesnici a uděláme si s přítelem oba dva řidičské průkazy. A taky vám mohu potvrdit, že americká nebankovní hypotéka se vyplatí, protože má méně papírování a má opravdu skvělé úroky. Taky je dobré, si nebankovní americkou hypotéku pojistit proti neschopnosti splácet. Všichni víme, že stát se může opravdu cokoliv, a to i včetně nemilých věcí, takže nejlepší, pokud je člověk pojištěný. A s americkou nebankovní hypotékou Fahd si taky můžete splnit svůj sen o vlastním bydlení. A více informací najdete na webové stránce fahd.cz.

Published by