>

Hezká kola na auto

Hezká kola na auto

Jak vybrat?

Můžeme začít u vzhledu, protože ten je u aut podstatný a platí to dvojnásob, když svůj vůz máme rádi. Samozřejmě je potřeba se o něj starat vhodnou údržbou, abychom měli třeba stále lesklý lak. Když jsem u kol, tak je opravdu rozdíl mezi zašlými plechovými disky a hezkými litými koly. Elektrony jsou, co se týče vzhledu jasná volba, přičemž vyniknou díky nim i natřené kotoučové brzdy. Dále je výběr už otázkou našeho vkusu a daného automobilu.

kolo veterána

Co neošidíme jsou technické parametry. Jako první musíme sledovat rozměry, aby seděli s těmi v TP. Dále si zjistěte rozteč šroubů, protože kdyby byla špatná, tak kolo ani nenasadíte. Produkt má také jisté ET, jež ukazuje, jak moc budou kola utopená v blatníku. Samozřejmě je potřeba myslet na to, jaká kola budou vhodná pro dobré jízdní vlastnosti Vašeho vozu. Potom je i z tohoto důvodu zapotřebí zakoupit kvalitní pneumatiky. Takto získáme dobře fungující celek.

Oprava

U hliníkových kol je potřeba větší péče, protože třeba v zimě můžou dost trpět. Je to dáno tím, že mnohdy na sobě mají povrchovou úpravu, které škodí sůl. Samozřejmě můžeme ji poškodit i mechanicky, kdy největší riziko je při parkování u obrubníku. Na vzhledu se takové poškození nepříjemně projeví, ale dá se s tím něco dělat. V takovém případu dejte kola na renovaci disků. Zde nejprve odstraní starý povrch přes pískování a připraví jej k lakování.

lehká slitina

Můžou nanést zase stejnou barvu či jinou, přičemž výběr je opravdu rozsáhlý. Práce je provedená kvalitně, takže lak opravdu vydrží. Poradí si tu však i s většími problémy, než je pouhé poškrábání. Zabývají se tu i rovnáním kol, což už je náročnější, protože je potřeba, aby by o provedeno správně a kolo při jízdě nedělalo žádné nepříjemnosti. Firma nemám problém také s renovací ocelových disků, takže o kola se skvěle postarají a budou jako nová.

Published by