>

Číslo mobilního telefonu si můžete vybrat

Číslo mobilního telefonu si můžete vybrat

Když si objednáte předplacenou dobíjecí SIM kartu s tím, že vám zásilku doručí pošta přímo do vaší domovní schránky, bude to, co se týče telefonního čísla, loterijní sázka. Vyjde – nevyjde pěkné číslo? Bude se dobře pamatovat? Bude alespoň trochu atraktivní, co se týče uspořádání číslic do dvojic, trojic, číselných řad apod.? Tyto všetečné otázky si můžete pokládat po celou dobu, kdy čekáte na doručení zásilky, ale my máme pro vás lepší řešení. Což takhle si číslo vybrat sami a nespoléhat na mobilního operátora?

číslice zvířátka

Sami si můžete vybrat tzv. zlaté číslo, což je kombinace číslic snáze zapamatovatelná a vizuálně rozhodně zajímavější, než u běžných kombinací číslic. Někteří lidé se ovšem mohou domnívat, že šestičíslí musí být striktně v podobě číselné řady, anebo musí být všechny číslice stejné, aby bylo telefonní číslo skutečně atraktivní a zapamatovatelné na první pohled, jenže ve skutečnosti máte více možností:

číslo mobilu

Trojice – velké oblibě se těší dvě stejné trojice. Toto je velmi snadno zapamatovatelný symbol, který také dobře vypadá vytištěný na papírových letácích, novinách nebo na vizitkách. Bude se dobře vyjímat i na Internetu. Zajímavá bude např. volba 222 777 anebo 888 444 anebo 111 555. Nepoužívejte však tři šestky, které symbolizují ďábla, a tím pádem k sobě přitahují i různé problémy, a ty vy přece k životu nepotřebujete.

Dvě nebo tři postupky – číselná řada se pochopitelně pamatuje velice dobře, zejména ta, co začíná jedničkou a končí šestkou, jenže my máme ještě další možnosti: Například, budeme-li volit číslo 456 456 anebo 456 654, případně 23 23 23. Každá postupka dobře vypadá a také se celkem dobře pamatuje.

Shodná dvojčíslí a trojčíslí – poměrně odstrkované, přesto velmi výmluvné, bývá řešení stejných troj nebo dvojčíslí. Jako příklad můžeme uvést kombinaci 74 74 74 anebo 572 572. Takto lze sestavit obrovské množství variací a podstatné je, že budou jedinečné, a že poslouží stejně dobře, jako jiné typy zlatých čísel.

Published by