>

Užijte si dovolenou v termálních lázních

Užijte si dovolenou v termálních lázních

Pokud vám nevadí vyjet kousek za hranice, ideální dovolenou pro vás může být Veľký Meder. Toto slovenské městečko se nachází zhruba 70 kilometrů od hlavního města Bratislavy. Rozprostírá se na jihozápadním Slovensku ve velmi atraktivní lokalitě, která je v blízké dojezdové vzdálenosti k dalším větším městům či turisticky zajímavým místům. Dává vám tedy možnost strávit skvělý odpočinek ve slovenské přírodě a zároveň si procestovat kus této krásné země.

Bazén

Veľký Meder vždy lákal turisty především kvůli velkému termálnímu centru s názvem Thermal Corvinus. Tento komplex je v provozu již téměř padesát let a za tu dobu došlo k nesčetným úpravám, rekonstrukcím a modernizaci celého areálu. Nyní se jedná o velmi moderně vyhlížející středisko, které nabízí zábavu a odpočinek všem věkovým kategoriím a to v každé roční období. K dispozici vám je třináct bazénů, z toho sedm je celoročních. Najdete tu dětský bazén, plavecký bazén či bazén se skokanskými můstky. Samozřejmostí je také velké množství vodních tobogánů a skluzavek různé náročnosti, které určitě ocení jak děti, tak dospělí. Pro ještě větší stupeň relaxu je pro vás připravena sauna nebo bublinkové koupele. Pro děti se zde najde mnoho dalších atrakcí, jako je například lanové centrum, které se nachází v těsné blízkosti termálního komplexu.

Wellness

Thermal Corvinus je umístěn uprostřed lesní přírody, budete tedy obklopeni krásnou přírodou a přitom můžete relaxovat a užívat si zábavu.

Veľký Meder a okolí nabízí, vzhledem k jeho turistické atraktivitě, nesčetné možnosti ubytování. Velký Meder ubytování je rozličného druhu. Najdete tu v nabídce soukromé a moderní apartmány nebo případně různé penziony a hotely, v kterých si můžete připlatit za polopenzi či plnou penzi a nemusíte si tak již po celou dobu dovolené dělat starosti se stravováním.

Published by