>

Led panel nahradil žárovku

Led panel nahradil žárovku

Již jen svým vzhledem je podstatně odlišný. Jedná se o ploché svítidlo, které se začalo vyrábět na úsporné bázi, oproti klasické zářivce. Nic méně se samozřejmě nejprve instalovali do kanceláří a obchodů nebo skladů. Vyvolalo to takový úspěch, že se začaly panely vyrábět v různém provedení a tak se podstatně změnil jejich design, který pak byl doplněn různými dekorativními doplňky. Tím ovšem jeho rozšíření našlo více zájemců, takže se začaly objevovat v restauracích, jídelnách, hotelích a pozor, LED panel udělat převrat i v domácnostech. Jeho nenáročné umístění umožnilo zanést světlo tak, kde si mnozí nevěděli rady, jak osvítit určité plochy díky menším prostorům nebo sníženým stropů.
interiér nábytek

Možnosti výběru:

Podhledový panel – vůbec není náročný na umístění do interiéru, a pokud máme strop vytvořený z kazet, tak stačí nahradit jich pár tímto panelem a ideální svítidlo je na světě.

Závěsný panel – Některé prostory jsou s vysokým stropem a poté je ideální stav výkonnějšího svítidla, který bude zavěšený na lankách.

Vestavný panel – pokud máme nějakou plochu, například montážní otvor, tak toto bude nejlepší vhodná varianta.

Přímo na strop nebo stěnu – dá se upevnit tak, že nezabere moc místa a vynikne svojí plochou v prostoru. Navíc dobře rozmístní světlo po prostoru.

neon trubice
Světlo je naprosto bezpečné a ekologické. Navíc úsporné na odběr elektrického proudu, což rozhodně šetří naši peněženku. Má moderní vzhled a tak se čím dál tím více používá jako nový trend interiérového bydlení. Také prakticky vyniká snadnou údržbou a rovnoměrnou distribucí světelného toku.

Je to více, než zdroj světla

Samozřejmě design je velmi důležitý, ale na druhou stranu je hodně důležitý druh vyzařovaného světla. Pokud potřebujeme mít přehled a pracovat bez větší únavy, tak je tato volba ideální. Při správném přímém světle a jeho rozmístění se pak dobře pracuje, snadněji rozpoznáváme detaily a získáváme správný přehled.

Published by