>

I psaním se dá uživit

I psaním se dá uživit

Ledaskdo by chtěl pracovat doma a nikam nemuset každé ráno chodit. Není to však tak snadné, jak se může jevit. Hlavně to není úplně pro každého.

I psaním se dá uživit

Není snad nikdo v České republice, kdo by alespoň jednou za čas nežehral na své zaměstnání, a to i když je jinak docela dobré. Lidé nejsou nespokojeni pouze se svými platy, ale rovněž se jim nechce vstávat každé ráno v brzkých hodinách a vypravovat se kilometry daleko. Hlavně v zimních měsících je to docela ubíjející. Hodně lidí tak sní o tom pracovat v klidu z domova. Samozřejmě, že dnes už některé profese mohou takto fungovat zcela normálně, třeba programátoři, potažmo grafici. Ne každá firma tuto možnost svým zaměstnancům poskytuje. Pokud byste tedy trvali na tom, že chcete makat z domu, nejspíše byste museli změnit povolání.

Lapto

Díky internetu, který je k dispozici za pár korun a je tak úplně všude, už může takto vydělávat kde kdo. Problém je, že v případě, že neumíte programovat ani dělat grafiku, je potřeba naučit se něco, co vám bude sypat peníze do kapsy. Jednou z nejvhodnějších možností je copywriting Seolight.cz.

Psaní pro klienty

Jedná se v podstatě o tvorbu textů pro firmu, případně pro fyzické osoby. Můžete takto pracovat pro agenturu, nebo být svým vlastním pánem. Případně je možné obě možnosti zkombinovat. Důležité je vědět, že se z vás přes noc nestane milionář, právě naopak. Je dost možné, že si pohoršíte, alespoň tedy ze začátku. Nejde totiž pro začátečníky o vyloženě výhodnou pozici, jelikož nemáte za sebou žádnou práci, a tudíž je dost složité hledat si klientelu. Tvorba portfolia ale nemusí být vůbec zdlouhavá. Můžete si ho vytvořit pomocí svého blogu.

Pracovní vytížení

Vedlejší příjem

Je sice pravda, že blogy mají prozatím asi ta nejlepší léta za sebou, jelikož jsou dnes v kurzu hlavně videa, ale tím lépe pro vás. Internetové deníčky totiž vůbec nemusí sloužit pouze jako ukázka vaší práce, ale mohou zároveň i vydělávat peníze. Aby se tak stalo, je nezbytná adekvátní návštěvnost a samozřejmě také přítomnost reklamních poutačů na vašem webu.

Published by