Právo na vrácení zboží:

Podle občanského zákoníku můžete od kupní smlouvy pro internetový nákup odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu. Netýká se to jen internetových nákupů, ale všech obchodů provedených mimo kamenné prodejny. To znamená, že zboží můžete také vrátit, pokud jste je koupili po telefonu, poštou nebo prostřednictvím podomních prodejců. V případě zakoupení služby se 14 denní lhůta počítá od uzavření smlouvy.

Podmínkou k úspěšnému přijetí vraceného zboží a vyplacení peněz zpátky na váš účet je, že jste zakoupenou věc nijak nepoužívali.  Zboží  musí být v původním obalu, a to včetně všech ochranných prvkú a příslušenství jak je stanoveno  v podmínkách našeho e-shopu.

Rozhodli-li jste se zboží vrátit, nestačí je pouze poslat, ale musíte nás o tom jasně informovat. Písemné prohlášení můžete připojit k vracenému zboží, nebo nám jej poslat na emailovou adresu: info@haag.cz

Od doručení oznámení vám budou vráceny na účet do 14 dnů. Tato doba se může prodloužit, pokud neobdržíme l vracené zboží nebo doklad, že jste ho již poslali. Ve vrácené částcebudou  zahrnuty i náklady na poštovné, které jste zaplatili při koupi.

HAAG

*Cena s DPH, plus dodatečné přepravní náklady závisí na i volbě platby.
**Minimální cena za dopravu*
***Cena za volání na infolinku je podle ceíku Vašeho operátora.
Náčítání stránky..

Loader